Impressum

Informacje zgodnie z § 5 Telemediengesetz (TMG)

MC Services Sp. z o.o.
Fabryczna 18,
41-400 Mysłowice,
Polska

Numer UID: PL2220895402
Identyfikator podmiotu: REGON243128683
Rejestr: Rejestr Przedsiębiorców
Numer w rejestrze: KRS0000444076
Sąd rejestrowy: Katowice

Tel.: 0048323182832
Fax: 0048323182833
E-mail: biuro@mcservices.pl

Dyrektor Zarządzający:
Andreas Knapp

Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej za ochronę danych

MC Services Sp. z o.o.
Fabryczna 18
41-400 Mysłowice, Polska
Telefon: 0048323182832
Imprint: https://www.mcservices.pl/impressum/

Rozstrzyganie sporów w UE

Zgodnie z rozporządzeniem w sprawie internetowego systemu rozstrzygania sporów konsumenckich (rozporządzenie w sprawie ODR) chcielibyśmy poinformować o platformie internetowego systemu rozstrzygania sporów (platforma OS).
Konsumenci mają możliwość składania skarg na platformie internetowego rozstrzygania sporów Komisji Europejskiej pod adresem https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=DE. Niezbędne dane kontaktowe znajdują się powyżej w naszym nadruku.

Pragniemy jednak zaznaczyć, że nie jesteśmy skłonni ani zobowiązani do udziału w postępowaniu rozstrzygającym spory przed komisją arbitrażową ds. konsumentów.

Odpowiedzialność za zawartość niniejszej strony internetowej

Stale rozwijamy zawartość tej strony internetowej i staramy się dostarczać dokładne i aktualne informacje. Niestety, nie możemy przyjąć odpowiedzialności za dokładność wszystkich treści na tej stronie, zwłaszcza tych dostarczanych przez osoby trzecie. Jako dostawca usług nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania informacji przesyłanych lub przechowywanych przez użytkownika ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

Nasze zobowiązania do usunięcia informacji lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa z powodu nakazów sądowych lub urzędowych pozostają nienaruszone, nawet w przypadku braku naszej odpowiedzialności.

W przypadku zauważenia problematycznych lub nielegalnych treści, prosimy o niezwłoczny kontakt, abyśmy mogli je usunąć. Dane kontaktowe znajdują się w stopce redakcyjnej.

Odpowiedzialność za linki na tej stronie

Nasza witryna zawiera łącza do innych witryn, za których treść nie ponosimy odpowiedzialności. Nie ponosimy odpowiedzialności za powiązane strony internetowe, ponieważ nie byliśmy i nie jesteśmy świadomi żadnych nielegalnych działań, nie zauważyliśmy takich nielegalnych działań i natychmiast usunęlibyśmy linki, gdybyśmy dowiedzieli się o jakichkolwiek nielegalnych działaniach.

Jeśli zauważysz nielegalne linki na naszej stronie, skontaktuj się z nami. Dane kontaktowe znajdują się w stopce redakcyjnej.

Informacja o prawach autorskich

Cała zawartość tej strony internetowej (obrazy, zdjęcia, teksty, filmy) podlega prawom autorskim. Prosimy o skonsultowanie się z nami przed rozpowszechnianiem, powielaniem lub wykorzystywaniem zawartości tej strony internetowej, np. ponownym publikowaniem jej na innych stronach internetowych. W razie potrzeby będziemy prawnie ścigać nieautoryzowane wykorzystanie części treści naszej witryny.

Jeśli znajdziesz na tej stronie treści naruszające prawa autorskie, skontaktuj się z nami.

Kredyty na zdjęcia

Obrazy, zdjęcia i grafiki na tej stronie są chronione prawem autorskim.

Prawa do zdjęć należą do:

MC Services Sp. z o.o.

Wszystkie teksty są chronione prawem autorskim.

Źródło: Utworzono za pomocą generatora nadruków z AdSimple