Nasza oferta

Nasze portfolio produktów składa się z 3 kategorii: maszyny nowe, maszyny używane i części zamienne . W naszym portfolio produktów znajdują się nowe maszyny następujących firm: Bahmüller, Balemaster, BGM,  Göpfert i SMB

Maszyny nowe

Prezentujemy nasze nowe maszyny

Jako jeden z największych producentów, nazwa Balemaster oznacza jakość, niezawodność i serwis. Belownice Balemaster Europe są produkowane w najbardziej wysuniętym na południe krańcu Holandii przez najbardziej doświadczonych specjalistów. 

Firma Mühlen Sohn jest pionierem technologicznym w dziedzinie pasów do tekturnic.
Tworzone produkty są wyłącznie najwyższej jakości. Podstawą jest stała innowacja i rozwój – chronione patentami.

Oferta systemów BAHMÜLLER do obróbki tektury falistej rozciąga się od półautomatycznych maszyn zszywających i innowacyjnych składarko-sklejarek po BGM Flexo o szerokości roboczej do 6,0 m.

Firma Göpfert Maschinen GmbH jest wiodącym i działającym na całym świecie producentem maszyn do przetwórstwa tektury falistej. Odkryj maszyny, które pomogą osiągnąć cele. Większa wydajność, większa produktywność i większa rentowność.

Bahmüller & Göpfert Maschinen GmbH

W wyniku połączenia dwóch firm Bahmüller & Göpfert (BGM) powstała firma, której celem jest rozwój i produkcja najwyższej jakości systemów INLINE do obróbki tektury falistej.

Rota Center jest jako kompetentny partner branży tektury falistej postrzegany jako ich partner w rozwiązywaniu problemów.  Rota Center produkuje narzędzia do wykrawania rotacyjnego dla branży tektury falistej.

Od 1987 roku firma SMB Schwede Maschinenbau zajmuje się wyłącznie technologią owijania taśmą w zakresie wąskich i szerokich taśm.

NEUBRONNER zajmuje się produkcją papierowych taśm klejących od 1905 roku i jest dziś jedynym producentem wzmocnionych włóknem taśm klejących na mokro w Europie.

Od 1995 roku firma projektuje i produkuje głównie paletyzatory i rozdzielacze użytków w 100% "Made in Sweden".

MC Services Sp. z o.o.

ul. Fabryczna 18, 41-400 Mysłowice
Polska

Kontakt

tel. (+48) 32 318 2832

mail: info@mcservices.pl