POWERPACKeR

INFO

nagrodą za innowacyjność FEFCO

Inteligentnym rozwiązaniem automatyzacji dla kompleksowego sortowania i pakowania paczek jest BAHMÜLLER POWERPACKER, który został uznany brązową nagrodą za innowacyjność przez FEFCO. POWERPACKER przekonuje elastycznością, a także modułową konstrukcją i umożliwia osiągnięcie maksymalnej wydajności.

POWERPACKER​ zalety

Automatyzacja czasochłonnego sortowania i pakowania opakowań

Podłączony do wylotu FKM, POWERPACKER przejmuje wyprodukowane kartony bezpośrednio ze strumienia gontów. Automatyczna stacja licząca i oddzielająca przekazuje towar do jednostki obracającej, a następnie w pełni automatycznie do stacji spinającej.

Koncepcja sterowania BAHMÜLLER BOXFLOW®CONTROL jest konsekwentnie kontynuowana także w POWERPACKER. Wszystkie osie regulowane silnikiem są zapisane w pamięci, tak że dane mogą zostać pobrane z wewnętrznej pamięci systemu dla Państwa powtórnego zlecenia. To znacznie upraszcza proces ustawiania.

Wysoka prędkośc obrotowa dla maksymalnej wydajności

POWERPACKER jest zaprojektowany dla średniej i dużej wydajności. Klienci zgłaszają podwojenie ilości produkcji od momentu zastosowania POWERPACKER, częściowo z powodu bardziej elastycznej konstrukcji opakowania.

Samoistnie bezpieczna konstrukcja POWERPACKER pozwala na spełnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa w branży.

Zastosowanie POWERPACKER redukuje kosztowną i fizyczną pracę na końcu linii technologicznej. Twoje linie mogą być obsługiwane przez mniejszą liczbę pracowników i znacznie wyższą wydajność.

Możliwość indywidualizacji dzięki modułowej budowie​

We współpracy z doświadczonymi na arenie międzynarodowej producentami maszyn z Niemiec i Szwajcarii, korzystasz z obecnie najbardziej popularnych i najlepszych typów taśm dostarczanych przez nas.
Jako klient możesz wybrać pomiędzy sprawdzoną taśmą 5mm a znacznie szerszą folią do bandowania 15mm lub 30mm.

Dzięki funkcjonalnej konstrukcji, POWERPACKER może być montowany niezależnie od producenta do już istniejących sklejarek do folderów. Chętnie wesprzemy Państwa analizą techniczną i doradzimy w zakresie możliwości.

Najwyższa pewność procesu - innowacyjne zabezpieczenie jakości

W przypadku zastosowania z TURBOX lub JETBOX polecamy różne opcje kontroli jakości, kontrolę kleju, kontrolę składania i CODEREADER w połączeniu ze stacją rozładowczą UNIQUE EJECT. Ze względu na pominięcie ręcznego procesu pakowania, proces w systemie upstream musi być odpowiednio monitorowany.

Wymiary arkusza

Minimum:  200 mm
Maksimum: 1000 mm

Minimum:  300 mm
Maksimum: 1200 mm

Opakowania klapowe
Opakowania z dnem składanym z podziałem na komory
Opakowania wielokomorowe
Opakowania 4-punktowe
4-punktowe tacki z pokrywą
6-punktowe opakowania składane na zewnątrz
6-punktowe opakowania składane do wewnątrz itd.

A, B, C, E, F, G, EE, EB, BC Fala

Udzielamy informacji na wszelkie pytania na temat maszyny POWERPACKER

Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty otrzymacie Państwo wysyłając do nas zapytanie ofertowe.

MC Services Sp. z o.o.

ul. Fabryczna 18, 41-400 Mysłowice
Polska

Kontakt

tel. (+48) 32 318 2832

mail: info@mcservices.pl