TOPMATCHER

INFO

z nagrodą za innowacyjność FEFCO

Podajnik wielofunkcyjny TOPMATCHER jest idealnym rozszerzeniem dla wszechstronnych sklejarek do opakowań firmy BAHMÜLLER. W 2009 roku TOPMATCHER został wyróżniony nagrodą za innowacyjność FEFCO. Dzięki funkcjonalnemu podajnikowi są Państwo w stanie produkować opakowania w obszarze zastosowania „opakowań gotowych na półkę” z maksymalną wydajnością w ekonomiczny sposób. Ponadto TOPMATCHER otwiera szerokie pole dla przyszłościowych, nadających się do recyklingu, jak również zoptymalizowanych pod względem materiałowym rozwiązań opakowaniowych w obszarze produktowym klejenia pudełek składanych.

TOPMATCHER​ zalety

CECHY

TOPMATCHER łączy opakowanie trzyczęściowe o różnej jakości w pakiet kompozytowy. Wysoka precyzja pozycjonowania poszczególnych elementów i szerokie spektrum obróbki przy dużych prędkościach roboczych to cechy wyróżniające naszą TOPMATCHER.

Specjalne funkcje

Opakowania gotowe na półkę to rozwiązanie pozwalające obniżyć koszty jednostkowe w łańcuchu dostaw. W tym zakresie nasza maszyna wielofukcyjna TOPMATCHER umożliwia ekonomiczną produkcję opakowań dwuczęściowych lub trzyczęściowych dla przemysłu dóbr konsumpcyjnych z niezmiennie wysoką prędkością i maksymalną dokładnością pozycjonowania. Zoptymalizowane opakowanie gwarantuje ochronę w transporcie i prezentację produktu. Jednostka pakująca minimalizuje uszkodzenia produktu i zapewnia rozpakowywanie bez obrażeń.

40% redukcję kosztów materiałowych

TOPMATCHER daje możliwość produkcji innowacyjnych, zoptymalizowanych pod względem materiałowym opakowań wieloczęściowych o najwyższej jakości i jednocześnie gwarantuje oszczędność kosztów materiałowych. W porównaniu z pojedynczymi wkładkami TOPMATCHER otwiera szerokie pole kombinacji materiałowych. Konkretne przykłady z praktyki dowodzą, że koszty materiałowe można zredukować nawet o 40% poprzez:

Trwała pozycja na rynku

Dzięki osiągniętej oszczędności materiału i elastycznym kombinacjom materiałowym, jako producent opakowań mogą Państwo zaoferować alternatywne rozwiązania optymalne pod względem kosztów i zabezpieczyć swoją pozycję na rynku w dłuższej perspektywie.

szybkie i łatwe przezbrojenie

W przypadku opakowań jednoczęściowych TOPMATCHER przekonuje maksymalnymi prędkościami, a szybkie i łatwe przezbrojenie między opakowaniami jedno- i wieloczęściowymi jest gwarantowane.

Modułowa konstrukcja i innowacyjna technologia

Modułowa konstrukcja w połączeniu z systemem sterowania BOXFLOW®CONTROL i innowacyjną technologią serwo zapewnia szczególnie krótkie czasy przezbrojenia – idealne rozwiązanie dla krótkotrwałych, mniejszych serii zoptymalizowanych opakowań o dużej częstotliwości powtórzeń. Podajnik wielokrotny TOPMATCHER został opracowany przez nasz zespół ekspertów w odpowiedzi na presję kosztów produktów standardowych w sektorze shelf-ready i dzięki swojej kompaktowej konstrukcji wymaga jedynie ok. 2,5 m dodatkowej przestrzeni w porównaniu do podajnika standardowego.

Szczegóły

Maximum: 1500 x 2300

Pudła klapowe
Pudełka z dnem automatyczny z podziałem na komory
Pudełka klejone wzdłużnie
Pudełka wielokomorowe
Tacki 4-punktowe
4-punktowe pudełka z pokrywą
Opakowania 6-punktowe składane na zwenątrz
Opakowania 6-punktowe składane do wewnątrz
Pojedyncze przegródki i wiele innych

Tektura lita od 450 g/m2
Tektura falista A, B, C, E, F, G, EE, EB, BC

Udzielamy informacji na wszelkie pytania na temat maszyny TOPMATCHER

Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty otrzymacie Państwo wysyłając do nas zapytanie ofertowe.

MC Services Sp. z o.o.

ul. Fabryczna 18, 41-400 Mysłowice
Polska

Kontakt

tel. (+48) 32 318 2832

mail: info@mcservices.pl