Zszywarka ZH

INFO

W zszywarkach drutowych BAHMÜLLER otrzymuje się sprawdzoną technologię zredukowaną do minimum. Seria ZH koncentruje się na zszywaczach ramieniowych lub stołowych w wykonaniu stanowiskowym i jest elementem każdego działu prób lub małych serii.

W zszywarkach drutowych BAHMÜLLER materiały z tektury falistej i litej są pozytywnie łączone za pomocą zszywek z płaskiego drutu.

Dzięki temu, że główna część zszywacza jest zamontowana na ramieniu zszywacza pod kątem 30°, uzyskuje się pożądane zszywanie skośne. Dzięki temu minimalizuje się efekt „zamka błyskawicznego”. Konstrukcja maszyny pozwala na przetwarzanie wszystkich popularnych rodzajów tektury falistej aż do ciężkiej tektury falistej o grubości zszywek 25 mm.

ZSZYWARKA ZH​ Zalety

Budowa

  • podpórka pod maszynę
  • ramię zszywające
  • jednostki zszywająca
  • napęd: silnikowy poprzez mechanizm zębaty

 

Zszywarka ramieniowa ZH 23

Obrotowe narzędzie zszywarki ramieniowej ZH 23 zapewnia wysoką wydajność zszywania przy niskim zużyciu. Duży udar 25 mm pozwala na obróbkę najcięższej tektury falistej. Długości nóżek zszywek można regulować bezstopniowo w zależności od potrzeb w zakresie od 8 do 33 mm.

Zszywarka stołowa ZH 29

Zszywarka BAHMÜLLER ZH 29 jest wyposażona w stopkę zszywającą i stół podporowy, co ułatwia obsługę większych wykrojów. Dzięki temu można osiągnąć zwiększoną przyjazność dla operatora. Prędkość posuwu jest ustalana ręcznie przez operatora.

Sposób pracy

Przekładnia podaje wyprostowany i oczyszczony drut płaski do narzędzia zszywającego.

Nośnik nożowy w głowicy zszywającej, ustawiony wstępnie na długość nogi zszywki, tnie drut na żądaną długość. Zszywka jest formowana w narzędziu i wbijana w zszywkę. Nóżki zszywki są zaginane przez panewkę zszywarki.

Dane techniczne dla ZH 23

0,25 KV/A

 

ok. 400 kg

 

Długość: 1660 mm
Szerokość: 430 mm
Wysokość: 1580 mm

Udzielamy informacji na wszelkie pytania na temat zszywarek

Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty otrzymacie Państwo wysyłając do nas zapytanie ofertowe.

MC Services Sp. z o.o.

ul. Fabryczna 18, 41-400 Mysłowice
Polska

Kontakt

tel. (+48) 32 318 2832

mail: info@mcservices.pl