Więcej Maszyn

Wszystko dla osiągnięcia sukcesu z tekturą falistą.

Göpfert Maschinen GmbH jest wiodącym i działającym na całym świecie producentem maszyn do przetwórstwa tektury falistej. Wyjątkowe wymagania dotyczące jakości, wytrzymałości, trwałości i zalet konstrukcyjnych wyróżniają firmę Göpfert Maschinen.

Gib hier deine Überschrift ein

Print

OVATION

Göpfert Ovation wyróżnia się swoją jakością: Możesz łatwo przekonwertować ją nawet podczas bieżącej obróbki. Ponieważ ta drukarka post fleksograficzna jako linia high-board może chodzić w każdej chwili. Pozwala to zaoszczędzić czas, przyspieszyć przetwarzanie danych i zachować ich ciągłość. Szczególnie w przypadku suszarek, komorowych brzeszczotów, grawerowanych laserowo wałków aniloksowych lub niezliczonych innych opcji modułowych.

IMPRESSION

Göpfert Impression z drukiem fleksograficznym i próżniowym transportem arkuszy odwdzięcza się mniejszą funkcjonalnością niż Ovation. Servo-direct driven, Off lub In Line. I to z możliwością uzyskania nawet czterokolorowych, inspirujących rezultatów. Modułowe możliwości otwierają komorowe brzeszczoty, laserowo grawerowane wałki aniloksowe i wiele innych opcjonalnych rozszerzeń.

FD CORRUGATOR

Niekończący się nadruk, już podczas obróbki: dzięki Göpfert FD Corrugator kolor pojawia się nawet przy prostych walorach. Niezawodny i ekonomiczny sposób na wykończenie.

Udzielamy informacji na wszelkie pytania maszyn do printu

Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty otrzymacie Państwo wysyłając do nas zapytanie ofertowe.

MC Services Sp. z o.o.

ul. Fabryczna 18, 41-400 Mysłowice
Polska

Kontakt

tel. (+48) 32 318 2832

mail: info@mcservices.pl