JETBOX

INFO

Wymagania klientów zmieniają się i nie wszyscy użytkownicy i producenci mają potrzebę posiadania wysokowydajnej maszyny jak TURBOX.


BAHMÜLLER opracował w tym celu JETBOX, maszynę podstawową dla przetwórców lub jako maszynę dodatkową w operacjach produkcyjnych. Celem było zrealizowanie prostej maszyny z doświadczeniem i istotnymi komponentami TURBOX z BOXFLOW®CONTROL – Maszyna BAHMÜLLER dla każdego użytkownika, dla każdego budżetu.

JETBOX​ Zalety

Najkrótszy czas ustawiania

Sklejarka do opakowań JETBOX jest nowoczesna i zorientowana na przyszłość oraz przekonuje wysokim stopniem automatyzacji podobnie jak TURBOX. Od podajnika ACE do dywanu dociskowego wszystkie regulacje są zintegrowane w koncepcji sterowania BOXFLOW® CONTROL. To znacznie ułatwia regulację i obsługę, a tym samym prowadzi do znacznej oszczędności czasu przezbrojenia.

Dzięki otwartej konstrukcji z ergonomiczną obudową maszyny, poszczególne moduły są łatwo dostępne dla całego zespołu i mogą być ustawione w sposób zorientowany na użytkownika. Dynamiczna koncepcja bezpieczeństwa z wykorzystaniem bramek świetlnych gwarantuje optymalną wydajność i bezpieczeństwo pracy z JETBOX.

Wysoka prędkośc obrotowa dla maksymalnej wydajności

JETBOX jest wyposażony w wysoko dynamiczne i mało zużywające się serwo haki składające. Inteligentne programowanie w połączeniu z konwencjonalnymi hakami do zrywania umożliwia maksymalną wydajność przy stosunkowo niskich prędkościach taśmy. Dostosowany moduł zaciskowy gwarantuje pewne mocowanie, także przy maksymalnych prędkościach. 

BAHMÜLLER POWERPACKER jest optymalnym uzupełnieniem JETBOX.
Zapewnia maksymalną wydajność podczas pakowania poprzez w pełni automatyczne odkładanie i wiązanie pudełek aż do optymalnej prędkości produkcyjnej JETBOX. Wraz z wysoką wydajnością produkcji, skutkuje to maksymalną wydajnością dla użytkownika przy zmniejszonym zaangażowaniu personelu.

Możliwość indywidualizacji dzięki modułowej budowie​

Dzięki modułowej konstrukcji JETBOX jest dostosowany do indywidualnych wymagań i w razie potrzeby może być doposażony lub przebudowany w późniejszym czasie. W ten sposób zabezpiecza on inwestycję i może w każdej chwili reagować na zmiany na rynku. To nie my definiujemy maszynę, lecz Państwo sami, jako nasz klient – kompletując JETBOX całkowicie według Państwa pomysłów i potrzeb.

Podajnik wielofunkcyjny BAHMÜLLER TOPMATCHER jest idealnym rozszerzeniem dla wszechstronnego JETBOX. Dzięki temu podajnikowi możliwe jest ekonomiczne produkowanie w sektorze opakowań gotowych na półkę. Ponadto TOPMATCHER otwiera szerokie pole dla perspektywicznych, nadających się do recyklingu i zoptymalizowanych materiałowo rozwiązań opakowaniowych. Przy dużych ilościach produkcji podaje ona jednocześnie do trzech wykrojów i łączy je ze sobą, tworząc opakowanie kompozytowe z szerokiej palety różnych jakości.

Dzięki JETBOX inwestują Państwo fleksyjnie i trwale w swoją przyszłość.

Najwyższa pewność procesu

Koncepcja sterowania Boxflow®Control działa jak interfejs między człowiekiem a maszyną. Wszystkie podstawowe funkcje maszyny są ustawiane z każdej pozycji za pomocą wyświetlaczy dotykowych i zdalnego sterowania.

Wymiary długości i szerokości wykrojów dla różnych formatów pudełek, jak również pudełek specjalnych można wprowadzić i zapisać bezpośrednio na ekranie. Ustawienia maszyny są wtedy obliczane w pełni automatycznie. Wszystkie Państwa ustawienia, zoptymalizowane raz na zamówienie klienta, mogą być w każdej chwili dokładnie odtworzone. W ten sposób gwarantujemy Państwu szeroki zakres możliwych do odzyskania ustawień. To trwale ułatwia pracę operatorowi, który może teraz skoncentrować się całkowicie na precyzyjnych ustawieniach. Zapewnia to najwyższą jakość produktu przy minimalnym czasie przezbrojenia i znacznie obniża koszty produkcji.

Opcjonalnie można również udostępnić wszystkie dane produkcyjne i maszynowe w ramach specyficznego dla klienta pozyskiwania danych produkcyjnych.

Opcjonalną częścią koncepcji sterowania jest zintegrowany system diagnostyczny. Rejestruje on i przetwarza informacje wymagane do konserwacji i serwisowania. Maszyna może być również wyposażona w system zdalnej diagnostyki BAHMÜLLER Online Service BOS – bezpośredni kontakt do naszego zespołu serwisowego. W ten sposób zapewniamy Państwu maksymalną dostępność maszyny.

Innowacyjne zapewnienie jakości

Wspomagane laserowo monitorowanie zacięć w modułach umożliwia inteligentny cykl czyszczenia w celu zminimalizowania odrzutów, jak również precyzyjne rejestrowanie i przetwarzanie danych produkcyjnych.

Urządzenia zapewniające jakość, takie jak nakładanie kleju lub monitorowanie klap, mogą być doskonale zintegrowane z modułami JETBOX. Wadliwe kartony są usuwane z procesu produkcyjnego za pomocą opatentowanej stacji wyrzucania kartonów „UNIQUE EJECT”.

Dodatkowe wyposażenie, takie jak czytniki kodów, podajniki pasków silikonowych, podajniki etykiet i podajniki RFID mogą być również uwzględnione dzięki modułowej i otwartej konstrukcji – nie ma więc prawie żadnych ograniczeń dla życzeń klientów.

Wymiary arkuszy

Minimum: 355 x 120
Maksimum: 1700 x 1500

Minimum: 395 x 130
Maksimum: 2300 x 1500

Pudła z dnem składanym
Pudła z dnem składanym z podziałem na komory
Opakowania klejone wzdłużnie
Opakowania wielokomorowe
Opakowania 4-punktowe
Opakowania 4-punktowe z pokrywą
Opakowania 6-punktowe składane na zewnątrz
Opakowania 6-punktowe składane do wewnątrz

i wiele innych

POWERPACKER

BAHMÜLLER BOXFLOW®POWERPACKER jest optymalnym uzupełnieniem urządzenia JETBOX.

Zapewnia maksymalną wydajność podczas pakowania dzięki w pełni automatycznemu odkładaniu i wiązaniu kartonów do optymalnej prędkości produkcyjnej JETBOX. W połączeniu z wysoką wydajnością produkcji zapewnia to maksymalną efektywność ekonomiczną przy zmniejszonym zaangażowaniu personelu.

TOPMATCHER

Wielofunkcyjny podajnik TOPMATCHER firmy BAHMÜLLER jest idealnym rozszerzeniem dla wszechstronnego JETBOX.

Dzięki temu podajnikowi można w ekonomiczny sposób produkować opakowania gotowe na półkę. Ponadto TOPMATCHER otwiera szerokie pole dla przyszłościowych, nadających się do recyklingu i zoptymalizowanych materiałowo rozwiązań opakowaniowych. W przypadku dużych wolumenów produkcji podaje do trzech półfabrykatów jednocześnie i łączy je, tworząc opakowanie kompozytowe wykonane z szerokiej gamy różnych jakości.

Udzielamy informacji na wszelkie pytania na temat maszyny JETBOX

Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty otrzymacie Państwo wysyłając do nas zapytanie ofertowe.

MC Services Sp. z o.o.

ul. Fabryczna 18, 41-400 Mysłowice
Polska

Kontakt

tel. (+48) 32 318 2832

mail: info@mcservices.pl